Masko Mobilya Kenti

 

 

Aynı iş alanındaki ürünleri bir arada bulabilecekleri ortamları tercih eden tüketicilere, yüzlerce tasarım ve marka firmalar ile hitap etmek için kurulan BAHÇEŞEHİR MOBİLYA ÇARŞISI, mobilya sektöründeki tüm tanınmış ve seçkin markaları bir araya getiriyor.

 

Yaklaşık 55.000 m2 alana kurulu, Bahçeşehir ve Boğazköy' ün hemen yanı başında, ulaşımın son derece rahat olduğu, 146 işyerinin bulunduğu BAHÇEŞEHİR MOBİLYA ÇARŞISI’nda bir yürüyüş mesafesinde, otopark sorunu olmadan tüm mağazaları gezip dolaşabilirsiniz. Mobilya alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı çeşitli model seçenekleriyle hem kaliteli, hem de uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

 

 

 

 

BAHÇEŞEHİR MOBİLYA ÇARŞISI, müşterilerine alışveriş yaparken daha keyifli zaman geçirebilmeleri ve dinlenebilmeleri için sosyal olanaklar da sağlamaktadır. Dinlenme mekânları, restaurantlar gibi sosyal mekânların bulunduğu çarşıda, müşteriler tüm mağazaları rahatça dolaşıp, almak istedikleri ürünleri karşılaştırma imkânına sahip oluyorlar.

 

Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi Krokisi:

DİĞER MOBİLYA ÇARŞILARIXəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol