Evkap Hakkında

Sektörde 62. yılını kutlayan firmamız 1949 yılında Kastamonu'da kurulmuş olup yarım asrı geçen sektör tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır.

Kastamonu'da küçük bir atölye olarak  faaliyetine başlayan EVKAP 2011 yılı itibariyle 6.500 m2 kapalı olmak olmak üzere toplam 15.000 m2 üretim tesisine sahip 85 kişilik yönetici ve çalışan personel kadrosu ile sektörün en büyük firmalarından birisi konumuna gelmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok bayi ve satış noktası üzerinden yüzbinlerce kapı üretip satmış olan EVKAP aylık 10.000 takımın üzerinde kapı üretme kapasitesine sahip bir  entegre tesis olarak faaliyet göstermektedir.

Çalışanları ve müşterileri ile büyük bir aileye sahip olan EVKAP ürettiği her kapının sıcak bir yuvaya açılan kapı olacağı bilinciyle üretim ve satış yapmaktadır.

62 yıldır büyüyen  firmamız EVKAP gelecek planlarında üretim hacmi ve istihdam kapasitesi en yüksek kapı üretim ve tasarım firması olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol