Tek Kişilik Ev Mobilyaları

 

 TEK KİŞİLİK EV DEKORASYONU

 

Tek kişilik daire geleneği gün geçtikçe yayınlaşıyor. Tek başınıza stüdyo veya 1+1 seçeneğindeki ufak bir eve taşındınız. Peki evinizi nasıl dekore edeceksiniz? İşte tek kişilik, ufak bir evi dekore etmenin püf noktaları...

 

Tek başına bir hayat sürmek isteyenler genellikle stüdyo tipi veya 1+1 seçeneğindeki daireleri tercih ederler. Bu ufak daire tiplerinde salonunuzu, oturma ve televizyon odası gibi döşemek yerine hem çalışabileceğiniz hem yemeğinizi yiyebileceğiniz hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir yaşam odası haline dönüştürün. Tabi bunun için evinizi dekore ederken uygun mobilya ve dekorasyon ürünlerini kullanmanız gerekiyor.

 

Stüdyo ve 1+1 seçeneğindeki daireleri dekore ederken en fazla dikkat edilmesi gereken alan salonlardır. Salonunuzu dekore ederken ilk olarak dinlenme alanınızı oluşturun. Bunun için kanepenizi seçerken, yatak haline dönüşebilen modelleri tercih edin. Son dönemde trend olan kahve sehpanızı da salonunuza koymayı unutmayın.

 

 

Fonksiyonel bir kahve sehpasıyla, hem misafirlerinize ikramda bulunabilir, hem de dergilerinizi nereye koyacağınızı düşünmezsiniz. Dağınıklığınızı ortadan kaldırmak için ise bol raflı TV ünitesi ve kitaplık kullanın. Bunun yanı sıra salonunuzda kullanacağınız dekoratif kutular, yaşam alanınızı şık göstermenin yanı sıra, dağınıklığı da ortadan kaldıracaktır.

Yemek masanızı seçerken, sadece adının yemek masası olmasına özen gösterin. Unutmayın ki o masada yemek yemenin dışında proje çalışmalarınızı yapacak, arkadaşlarınızla masa üstü oyunlar da oynayacaksınız. Bu nedenle yemek masanızın fonksiyonel olmasının önemi büyük.

 

 

 

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol