My Home halıları ile yaşam mekanlarınıza değer katın

 

MY HOME İLE EVİNİZE ASALET KATIN

 

Yaşam mekânlarına asalet kazandıran My Home Halı, zengin ürün çeşidi ve her mekana uygun tasarımları ile evinize değer katıyor. Yıllardır süregelen el dokuması halı kültürünün günümüzdeki az kalmış temsilcilerinden biri olan My Home Halı, yaşam tarzınıza uygun halı modellerine ev sahipliği yapıyor.

 

Her mekanın vazgeçilemez en temel dekorasyon unsuru olan el dokuma halı modellerinde birinci malzeme kullanan My Home Halı, yıllara medya okuyacak sağlamlıkta halı tasarımlarına imza atıyor.

 

 

 

Standart metrekarelerde halı üretmenin yanında mekan özel ölçü dokuma halı tasarlayan ve üreten My Home Halı, tarihin akışı içinde gelişen dokuma sanatına yeni bir bakış açısı kazandırdı.

 

Ev ve ofislerde mekana uygun halı seçiminde kullanıcıya uzman mimari kadrosu ile destek veren My Home Halı, farklı stilleri bir arada toplayan modelleri ile mekan için en uygun halı modellerini üretiyor.

 

Her yıl değiştirdiği modelleri ile Türk halısının eşsiz geçmişi ile günümüz motiflerini uyumlu şekilde kombin eden My Home, Masko Mobilyacılar Sitesi’ndeki mağazası ile satış ağını geliştiriyor. Kısa zamanda Türkiye’nin birçok yerinde şubeler açmayı planlayan My Home Halı, ürünlerine verdiği garanti ve satış sonrası destek ile de müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

 

Yıllarca sektörün içinde bulunmanın sağladığı tecrübe ile üretim yapan ve yaptığı el dokuması halıları dünyanın birçok ülkesine gönderen My Home, üretimde birinci sınıf malzeme ve deneyimli el işçiliği ile bir adım daha öne çıkıyor.

 

My Home halı, ev halısı, ofis halısı, özel otel halısı, mutfak halısı, banyo halısı, koridor halısı, merdiven halısı, duvar halısı, duvardan duvara halı salon halısı, oturma odası halısı üretiyor.

 

 

 

My Home Halı’nın yaşam mekanlarınıza değer katan ürünlerini görmek için aşağıdaki mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

My Home Florya

Adres : E-5 Karayolu Üzeri No :44 (Florya Karşısı) Bağlar Mevkii 34290 Küçükçekmece - İstanbul

Telefon :  0212 424 04 02

 

My Home Masko:

Adres: MASKO Mobilya Kenti 15A 30-32 İkitelli -  İstanbul

Telefon : 0212 675 22 88

 

My Home Modoko:

Adres : Nato Yolu Cad. No:175 Modoko B1 Kapısı Karşısı Y. Dudullu - Ümraniye- İstanbul

Telefon  :  0216 415 75 04

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol