Sevdiğiniz Resimler İle Bebek Odalarınızı Renklendirin

 

BEBEK ODALARINIZI NEŞELENDİRİN

 

Farklı tasarımlara sahip olsalar da standart mobilya renklerinde üretilen sıradan bebek odası mobilyalarını unutun. Artık bebek odalarına istediğiniz resmi buhar teknolojisi ile baskı yapabiliyorsunuz.

 

Bebek odalarında mobilyalar görsel olarak güzel, dayanıklılık olarak sağlam olsa ve tasarımları hayal gücüne göre ne kadar değişse de standart mobilya renkleri dışına çıkılamıyor. Baskılı mobilya tarzı ile kullanıcının istediği her resim mobilyanın üzerine buhar yöntemi ile uygulanabiliyor.

 

Solmalara ve darbelere karşı dayanıklı olması ve leke tutmaz özelliği ile tercih edilen baskılı mobilyalar, kolay temizlenebilmesi ile de dikkat çekiyor.

 

 

Bebek odalarında dolaplara, yatak başlıklarına, konsola, ve yatak bazasına, çalışma masasına uygulanan beğendiğiniz resimler ile çocuğunuzun istediği gibi bir oda tasarlayabilirsiniz.

 

Baskılı mobilya kesinlikle, standart bir mobilyaya resim baskısının çıktı alınarak etiket gibi yapıştırılması değildir. Seçtiğiniz desenler veya resimler mobilya zeminine tamamen buhar teknolojisi ile asla çıkmayacak tarzda yapıştırılıyor.

 

Bebek odaları şık, zarif ve kullanışlı olmalarının yanında dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Çünkü bebekler ilk dönemlerinde mobilyalarını daha fazla deforme ediyorlar. Baskılı mobilyalar çizilmeye karşı standart mobilyalara göre daha dayanıklıdır.

Baskılı mobilya, sipariş üzerine özel olarak yapılıyor. İşin niteliğine göre değişmekle birlikte ortalama 15 gün içinde de teslim ediliyor.

 

 

 

 

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol