Rass Kumaş Türkiye Mobilya Merkezi'nde!

TÜRKİYE MOBİLYA MERKEZİ RASS KUMAŞ'A MİSAFİR OLDU!

 

Rass Kumaş, İstanbul Kalamış'taki showroomunun kapıları sıcak bir karşılama ile Türkiye Mobilya Merkezi'ne açtı... Kişiye özel yastıklar çok ilgimizi çekti.

 


Türkiye Mobilya Merkezi yetkililerini samimi ve içten bir karşılama ile onure eden, kumaş sektörünün önde gelen firmalarından Rass Kumaş showroomunun dizaynında kumaşları en iyi şekilde sergilerken ev tekstilinden de ürünlere yer veriyor. Rass Kumaş adına, Türkiye Mobilya Merkezi yetkililerini ağırlayan ve showroom hakkında bilgi veren Seda Üstüner Hanımefendi ile yaptığımız söyleşide; Rass Kumaş'ın sektörde iddialı olduklarını  ve kumaş ürünlerinin yanında müşterilerine perde ve duvar kağıtları ile de hizmet verdiklerini söyledi. Rass Kumaş yeni çıkarttığı yağlı boya  tablo ürünlerle  de kusursuz hizmet vermeye devam ediyor.

 Seda Üstüner
, sadece kişiye özel ve ikinci bir kopyası olmayan yastıklar üreterek yaşam mekanlarına özgün bir atmosfer kazandırmayı amaçladıklarını belirtti. Kişiye özel renk ve desenlerin kullanıldığı ve tamamen müşteri beklentileri ile üretilen yastıklara yoğun talep yaşadıklarını dile getiren Üstüner, kişiye özel bu yastıkların nesilden nesile aktarılacak bir anı olacağını söyledi.

Sanatın sınır tanımadığına işaret eden Üstüner; yastıkların evlerde sadece sırta konulan bir eşya olmadığını, dekoratif unsurlar olduğunu söyledi. Sınırsız seçenekler içerisinden seçilen ve yağlı boya tarzında olan yastıkların Rass Kumaş'ın kaliteli kumaşlarından imal edildiğini vurgulayan Seda Üstüner, ayrıca müşterilerin yastıklara sevdiklerinin ve kendilerin resimlerini, manzara resimleri veya sevdikleri hayvan figürleri bastırabildiklerini de belirtti.

 

Rass Kumaş, Fener Kalamış Cad. No:21-A Fenerbahçe / Kadıköy / İstanbul adresinde bulunan showroomunda yüzlerce çeşit ürünü ile müşterilerine hizmet veriyor.    Tel: 0216 336 81 96

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol