Kaz tüyü yastıklar ile konforlu uykular...

Kaz Tüyünün Hafifliği, Yumuşaklığı ve Mükemmel Termal Özelliği ile Uykunuzda Sağlığı ve Konforu Birarada Bulacaksınız.

Son yıllarda tekstil ve mobilya ürünlerinde çok fazla tercih edilen kaz tüyü doğada bulunan en iyi dolgu malzemelerinden biri olarak biliniyor. Yüksek esneklik özelliği ve yumuşaklığından dolayı ev tekstili ürünlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

 


Hafifliği ve termal özelliklerinden dolayı giyim sektöründen mobilyacılığa kadar tüm kaliteli ürünlerde kullanılıyor. Özellikle de yastık ve yorgan gibi uyku ürünlerinde çok fazla kullanılmaya başlanan kaz tüyü, kışlık montlarda da çokça tercih edilmeye başlandı.

Yastık ve yorganlarda kazların özellikle sırt ve gıdıklarından elde edilen tüyler karıştırılarak kullanılmaktadır. Böylece gıdık tüyünün hafifliği ve ısı yalıtım özelliği ile sırt tüyünün elastikiyeti bir arada sunularak uykunuzun konforu en üst düzeye çıkarılmaktadır. Montlarda ise yine ısı yalıtımı yapması açısından kazların gıdık tüyü tercih edilmektedir.

Kaz tüyünden imal edilen uyku ürünleri terletmiyor, yıkanabiliyor ve koku yapmıyor. Kışın sizi sımsıcak tutarken, baharda ise hafifliği ve termal özellikleri sayesinde sizi en uygun ısıda tutuyor.

 

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol