Yaşam mekanlarına egzotik bir hava katan abajurlar.

YAŞAM MEKANLARININ SESSİZ AMA AYDINLIK GÖZDELERİ

 

Birbirbirinden farklı modeller ile dikkat çeken ve her concepte uyum sağlayan abajurlar göz doldurmaya devam ediyor. Her evin en nezih köşelerini aydınlatan hem yaydığı ışıktan hem de dekoratif görsellerinden yararlanılan abajurlar, son yıllarda eskiye nazaran daha fazla kullanılmaya başladı.


 

Salonlarımızın, yatak odalarımızın baş aksesuarı olan abajur, her yaşa ve zevke hitap ediyor. Modern, classic ve avangarde gruplara zerafeti ve şıklığı ile görsel şölen yaşatıyor. Hemen hemen her eve her bütçeye uygun birbirinden farklı abajurlara sahip olabilirsiniz.


İlginç dekorasyonlardan da hoşlananların dikkatini çekmeye hazır olan alternatif olarak sunulan ilginç tasarımlara sahip abajurlar, farklı yaşam mekanları yaratmada en büyük yardımcınız. Mekanlarınıza uygun abajur çeşitleri hayallerinizle sınırlı.

  

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol