Çilek'ten çocuklara tam güvenli mobilyalar...

ÇİLEK MOBİLYA, ÇOCUKLAR VE GENÇLERİ İÇİN GÜVENLİ MOBİLYALAR ÜRETİYOR!Sektörde yeniliklerin ve değişimin sembolü olan Çilek Mobilya’nın, kuruluşundan bu yana değişmeyen en önemli ilkesi, kalite anlayışıdır. Çocukların ihtiyaçlarını ve güvenliğini herşeyin üstünde tutan bir tasarım ve üretim anlayışına sahiptir.

 


Çocuk güvenliğinde ayrıntılar büyük önem taşır.  Bu gerçekten hareket eden Çilek, ürünlerinde daima birinci sınıf malzemeler kullanılır. Çocukların sağlığına zarar vermeyecek şekilde, Çilek için özel olarak üretilen melamin kaplı suntalar çizilmez ve kolay temizlenir.

Yüzlerce güvenlik testinden geçen bütün ürünler, şıklığından ve pratikliğinden ödün vermeden, olası kazaları engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Çilek Ürünleri'nde kullanılan kumaşlar hem alev almaz, hem de kolayca temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol