Masko Mobilya Kenti 2012 yılına hızlı giriş yaptı

 

MASKO MOBİLYA KENTİ'NDEN YILIN İLK KAMPANYASI

Dünya’nın en büyük mobilya ve ev gereçleri çarşısı konumunda olan MASKO Mobilya Kenti, 2012 yılının ilk indirimini mobilya tutkunları ile buluşturuyor. Çarpıcı fırsatları ile her zevke ve her mekâna uygun çözümler üreten MASKO, indirim ürünleri ile konfor ve uyumu sizlerle buluşturuyor.

 En gözde markaların ürünlerini sürpriz indirimlerle buluşturan dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, 2012’in ilk indirimli ürünlerini çok cazip fiyatlarla sunuyor.

Klasik mobilyadan  modern ve avangarde mobilyalara, antikadan bahçe ve bebe mobilyalarına, halıdan perdeye, aksesuardan kumaşa, çelik kapıdan beyaz eşyaya kadar geniş bir yelpazede mobilya tutkunlarına bu özel fırsatla heyecan yaşatan MASKO Mobilya Kenti, çarpıcı indirim fırsatları ile her zevke ve her mekâna uygun çözümler üretiyor.

 Dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO, kalite ve estetiği ön planda tutarak konfor ve uyumu buluşturduğu farklı mobilya seçeneklerini rahatlığına düşkün herkesle buluşturuyor. MASKO’nun indirimli ürünleri ile herkes alışverişin keyfine varacak. MASKO’da yaklaşık 550 mağazada uygun fiyat aralığında, peşin fiyatına, uzun vade seçenekleriyle bu ürünlere ulaşılabiliyor.

Siz de bu fırsattan yararlanmak ve birbirinden avantajlı kampanyaları kaçırmamak için hemen MASKO’ya gidin. 365 gün açık olan MASKO, bayramlarda ve resmi tatillerde dahi müşterilerine hizmet veriyor.

 

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol