Kupa Genç Odası'ından gençlere özel %22 indirim

KUPA GENÇ ODASI'NDAN GENÇLER İÇİN %22 KAMPANYA

 Kupa Genç Odası başlatmış olduğu kampanya ile bu yaza damgasını vurdu.  %22 indirim +10 taksit imkanını sunan kupa genç odası  "Kupa Cup Gt1” modelini 851 TL yerine 595 TL  ve Kupa Cup Gt2 645 TL yerine 451 TL  olarak belirlediği modelleri  ile aileleri çocuklarını mutlu etmeleri için showroomlarına davet etti.


 
32 yıllık birikim ve 28 yıldır sektör tecrübesine sahip olduklarını ve gençlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılık vermeyi hedeflediklerini söyleyen Kupa Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dönmez ; 37 ilde ki kupa genç odasını 81  il bayilik sistemin olacağını söyledi.

 

Genç Odası mobilyası sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında, ihtiyaç sahiplerine gerçek anlamda mevcut en iyi alternatifi sunma vizyonuna sahip  Kupa,  yaş ayrımı yapmadan, sınıflara ayrılmadan gençlerin kaliteli, fonksiyonel ve ihtiyaçlarına cevap veren sağlıklı ürünler üretmeyi misyon edinmiş.

 

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol