Masko Mobilya Kenti

DÜNYANIN MOBİLYASI MODOKO'DA ÜRETİLİYOR.

1969 yılında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığının desteği ve üyelerinin günün zor koşullarına rağmen büyük katkılarıyla bugünlere gelen, bugün ise mobilya üretimi konusunda ülkemizin en Modern ve en seçkin Mobilyacılar Sitesi olan MODOKO, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ve Dünya’nın her yanına ve hizmet vermektedir.

 

 

İstanbul’da Kurulu olmasına rağmen Türkiye’nin her ilinde yüzlerce konut ve işyerine mobilya göndermenin haklı onurunu yaşayan MODOKO, aynı zamanda Dünyanın önemli merkezlerinde gelen yabancı müşterilere de hizmet sunmanın mutluğunu yaşıyor. Bu haliyle ülke ekonomisine önemli bir katma değer sağlayan MODOKO bünyesindeki yüzlerce mağaza ve 150.000 metrekarelik alanı ile müşterilerine çok farklı alternatifler sunuyor.

 

 

İstanbul, Ümraniye’de bulunan MODOKO, kolay ulaşımı ile de müşteriler için cazip hale gelmektedir. Özellikle mobilya sektöründe yaptığı cazip kampanyalar ile gündeme gelen MODOKO, müşterilerine kaliteyi ucuza bulma fırsatı da vermektedir.

 

 

DİĞER MOBİLYA ÇARŞILARIXəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol