Adana klasik mobilya üretiminde ilk sıralarda...

Mobilyacılar Sitesi Başkanı Adnan Turgut'un yaptığı açıklamalara göre Adana klasik mobilya üretiminde ilk sıralarda...

 

Mobilyacılar Sitesi Başkanı Adnan Turgut,  Adana'nın klasik mobilya üretiminde Türkiye’de ilk sıralarda yer aldığını söyledi. Başkan Turgut ve Yönetim Kurulu üyeleri, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir'i ziyaret etti. ÇGC Başknı Esendemir'in ziyaret sırasında yaptığı açıklamada da Adana'nın klasik mobilya konusunda ilk sıralarda yer aldığına dair açıklamaları, Adana'da ki mobilyacıları sevindirdi.

 

Mobilyacılar Sitesi Başkanı Adnan Turgut ise, sitede 392 iş yerinin bulunduğunu ve bu iş erlerinde yaklaşık 3 bine yakın kişinin istihdam edildiğini belirtti. Site esnafının kent ekonomisive istihdamına önemli katkılar sağladığını ifade eden Turgut, site esnafının klasik mobilya üretiminde Türkiye'de ilk sıralarda yer aldığını bildirdi. İmal edilen malların Türkiye'nin çeşitli bölgelerine gönderildiği ve özellikle Ortadoğu ülkelerine ihracat gerçekleştirdiklerini açıklamalarına ekledi.  

 

Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol