Kurumsal

TÜRKİYE MOBİLYA MERKEZİ

Türkiye Mobilya Merkezi
, 2010 yılında mobilya almak isteyen yerli ve yabancı müşterilere mobilya ve akseuarları ile ilgili sınırsız olan tasarım ve markaları bir arada sunmayı hedefleyen bir düşüncenin ürünüdür.

Bu anlamda, Türkiye'nin en geniş mobilya showroomu niteliğindedir. 365 gün 24 saat açık olan bu showroomda, mobilya ihtiyacı olan kullanıcılar, yüzlerce markanın tasarladığı binlerce ürünü bir arada görebilme ve birbirleri ile karşılaştırma imkanına sahip olmaktadırlar.

Aynı zamanda,  Türkiyenin lider mobilya üreticileri ve satıcıları da, yılın her günü ve her saati açık olan bu online showroomda, ürünlerine müşterilerine sunabilmektedir.

Gereksiz detaylardan uzak, basit bir arayüz ile tasarlanmış olan Türkiye'nin en büyük mobilya showroomu
turkiyemobilyamerkezi.com, kullanıcıların keyifle gezebilecekleri ve her istedikleri ürüne kolayca ulaşabilecekleri bir altyapı ile hazırlanmıştır.

 Suite Ajans bünyesinde bulunan Türkiye Mobilya Merkezi, mobilya sektöründe lider birçok firmayı çatısı altında barındırmaktadır. Özellikle kurumsallaşmış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip marka firmalara yer veren Türkiye Mobilya Merkezi, sahip olduğu teknik altyapı ile binlerce ürünün gerçek resimlerini sergilemektedir. Türkiye Mobilya Merkezi'nde ürün arayan kullanıcılar, ürünleri kesinlikle imitasyon resimleri ile değil, firmaların showroomlarında sergilendiği hallerdeki gerçek resimleri ile görürler.

Türkiye Mobilya Merkezi, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobilya sektörünün seçkin markaları arasında olmayı amaçlamaktadır. İlk üç yıllık ilerleme planında, Türkiye'de mobilya sektörünün en bilinen markası olmayı amaçlamaktadır.

 Xəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol