Masko Mobilya Kenti

 

Mobilyanın Beşiği Ankara Siteler

Ankara Siteler Mobilya Çarşısı 1960 yılında oluşmaya başlayan 7.000 dönümlük arazi büyüklüğüne ulaşan, içerisinde vergi daireleri, postaneler, hastane, sağlık ocağı, polis merkezi vb. bulunduran, onbinlerce işyeri ve yüzbinleri aşan iş gücü potansiyeli ile ülkemizin, Ortadoğu ve Balkanların en büyük mobilya üretim sanayisine sahip bir mobilya kentidir. Ankara Siteler ülkemizin ilk ve en köklü mobilya sanayi bölgesi özelliğindedir. Bu özelliği ile Türkiye’de mobilya sektörünün kalbi durumundadır.

 

 

Ankara Siteler, birçok mobilya üreticisi tarafından mobilyanın çıkış noktası olarak bilinmektedir. Ankara Siteler, sektör açısından, hala “Ankara Mobilyası” olgusunu yaşatan bir güce sahiptir. Çeşitli büyüklüklerde, irili ufaklı onbinlerle ifade edilen üreticiyi sektöre kazandıran Ankara Siteler, aynı zamanda ağaca hayat veren sanatkâr ustalar yetiştiren bir okul olma özelliğini de devam ettirmektedir.

 

 

Geçmişte mobilya denince akla ilk gelen,  yenilikleri takip eden Ankara Mobilyasının kalitesini ve prestijini koruma ve daha ileriye götürme konusunda da kararlı gözüken, kurulduğundan beri sürekli gelişen Siteler Mobilyası el işçiliğine dayanan kalitesi zengin ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi ile her zaman tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

 

Siteler de her türlü ihtiyaca cevap veren mobilya direk olarak üreticiden tüketiciye sunulmaktadır. Bu da tüketicilerin kaliteli ürünleri daha uygun fiyata almalarına olanak sağlamaktadır. Yemek odası, yatak odası, koltuk takımları, bebe ve genç odası, ofis mobilyaları, gardrop, ray dolaplar panel ve kapılar, sandalye, banyo ve mutfak mobilyalarının yanı sıra ahşap merdiven, teras kaplama, kamelya ve bahçe mobilyaları, dekorasyon işleri, mobilya aksesuarları ve mobilya ile ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz bir mobilya kenti olan Siteler’de günün çizgisine uygun modern, klasik, rüstik ve avangard tarzda her türlü mobilyayı bulmak mümkündür.

 

DİĞER MOBİLYA ÇARŞILARIXəbərlər
Rass Kumaş Türkiye Mobilya Mer... davam
Kaz tüyü yastıklar ile konforl... davam
Kahve saatlerinin sessiz sırda... davam
Yaşam mekanlarına egzotik bir ... davam
Geçmişten günümüze değişmeyen ... davam
Çilek'ten çocuklara tam güvenl... davam
Bütün Xəbərlər

Son Eklenen Firmalar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Masko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Binası Kat:1 No:6 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0642
Fax : +90 212 675 0641
Email : info@turkiyemobilyamerkezi.com


Reklam Verin    Biznes    SSS


Copyright © 2010-2012 Türkiye Mobilya Merkezi bir Suite Ajans organizasyonudur. Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. (site map)

E-Bülten Üyeliği

Abone ol